BİZİ TANIYIN

Peyzaj Center Orman Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti, 2000 yılında Orman Müh. ve Yük. Pey. Planlamacısı Güven Bulut tarafından kurulmuştur.

1982 yılından itibaren peyzaj ve fidan yetiştiriciliği sektöründe yer alan Güven Bulut bilgi, birikim ve deneyimlerini Peyzaj Center şirketine aktararak çalışmalarını sürdürmektedir.

Gerek konut gerekse kurumsal ölçekte bir çok proje ve uygulamaya imza atan deneyimli bir kadroya sahip olan Peyzaj Center, drenaj, otomatik sulama, aydınlatma, sert zemin uygulamaları, çimlendirme, bitki yetiştirilmesi ve ticareti, bitki ithalatı ve ihracatı işlerinin yanında peyzaj planlama ve tasarım, danışmanlık gibi hizmetleri sunmaktadır.

Proje ve uygulama çalışmalarımız Tarabya’da bulunan merkez ofisimizce yürütülmektedir. Bununla birlikte Kemerburgaz Işıklar Köyü’nde yer alan 50 dönümlük fidanlığımızda bitki üretimi ile yerli ve ithal saksılı bitki yetiştiriciliği faaliyetleri sürdürülmektedir.

​Peyzaj Center olarak amacımız gerçekleştirdiğimiz proje ve uygulamalar ile insanlara yoğun kent yaşamının stresini ve yorgunluğunu unutturacak mekanlar tasarlamaktır. Çalışma ölçeğimiz ne olursa olsun (konut bahçeleri, parklar, siteler, rekreasyon alanları, turizm yerleşkeleri, vb.) hedefimiz, toplumun ve bireylerin ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilecek doğal ve huzurlu yaşam alanları oluşturmaktır.