Peyzaj altyapı uygulamalarının belki de en önemlisidir otomatik sulama sistemi. Büyük emek vererek oluşturduğunuz bahçenizin uzun yıllar sağlıklı ve güzel bir şekilde devam edebilmesi için su ve sulama olmazsa olmazdır.

Ancak sulama doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmalıdır. Bitkiler için en uygun sulama zamanı sabah güneş doğmaya yakın olan saatlerdir.Ayrıca çim alanlar tıpkı yağmur yağıyormuş gibi sulanmalı iken bitkiler ise daha yavaş şekilde ve tam kök kısımlarından sulanmalıdır.

Bütün bunlarla uğraşmak yerine bahçenize otomatik sulama sistemi kurabilir ve siz bahçenizin keyfini çıkarırken sulama işinin kendi kendine üstelik doğru zamanda ve doğru şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İdeal bir sulama sistemi hem yağmurlama hem de damlama sulama sistemlerini birlikte içermelidir. Böylelikle çim ve bitkileriniz için en uygun sulama şeklini tek bir sistemde barındırmış olursunuz.

Biz Peyzaj Center olarak sulama sistemlerinde en son yenilikleri takip ederek kendimizi sürekli geliştirmekte ve böylece müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. Bu nedenle son yıllarda ülkemizde de yayılmaya başlayan toprak altı damlama sulama sistemi kurulumunda da öncülük etmekteyiz.

Amacımız bahçelerinizin tam anlamıyla bir keyif mekanı olmasıdır. Çimlerinizin ve bitkilerinizin sulamasını bırakın sizin yerine otomatik sulama sisteminiz yapsın.